Qərbi Kaspi Universitetində yeni dərslik işıq üzü görüb
Qərbi Kaspi Universitetinin Biznes və İdarəetmə məktəbinin dekanı, dos. Natiq Mirzəyevin “Qiymət Siyasəti” adlı dərsliyi işıq üzü görüb.
Dərslikdə qiymətin və qiymət siyasətinin mahiyyəti və məzmunu, eyni zamanda dövlətin və müəssisələrin qiymət siyasəti, xarici ölkələrdə qiymət siyasətinin əsas istiqamətləri və bu kimi digər məsələlər öz əksini tapıb.
Dərslik iqtisadiyyat istiqamətli ixtisaslarda təhsil alan tələbələr, idarəetmə kadrlarının yenidən hazırlanması, eləcə də, müəssisələrin iqtisadi və menecment sahələrindəki problemlərinin həlli ilə məşğul olan mütəxəssislər üçün nəzərdə tutulub.

В Западно-Каспийском университете вышел в свет новый учебник
Вышел в свет учебник декана факультета бизнеса и менеджмента Западно-Каспийского университета, доц. Натига Мирзаева «Ценовая политика».
В учебнике отражены сущность и содержание цен и ценовой политики, а также ценовая политика государства и предприятий, основные направления ценовой политики в зарубежных странах и другие подобные вопросы.
Учебник предназначен для студентов, изучающих экономику, переподготовку управленческих кадров, а также специалистов, занимающихся решением проблем в экономической и управленческой сферах предприятий.