Qərbi Kaspi Universitetində yeni dərslik işıq üzü görüb
Qərbi Kaspi Universitetinin Biznes və İdarəetmə məktəbinin dekanı, dos. Natiq Mirzəyevin “Qiymət Siyasəti” adlı dərsliyi işıq üzü görüb.
Dərslikdə qiymətin və qiymət siyasətinin mahiyyəti və məzmunu, eyni zamanda dövlətin və müəssisələrin qiymət siyasəti, xarici ölkələrdə qiymət siyasətinin əsas istiqamətləri və bu kimi digər məsələlər öz əksini tapıb.
Dərslik iqtisadiyyat istiqamətli ixtisaslarda təhsil alan tələbələr, idarəetmə kadrlarının yenidən hazırlanması, eləcə də, müəssisələrin iqtisadi və menecment sahələrindəki problemlərinin həlli ilə məşğul olan mütəxəssislər üçün nəzərdə tutulub.

New textbook has been published at Western Caspian University
The textbook “Price Policy” by Associate Professor Natig Mirzayev, Dean of the School of Business and Management of Western Caspian University, has been published.
The textbook reflects the essence and content of prices and pricing policies, as well as the pricing policies of the state and enterprises, the main directions of pricing policies in foreign countries, and other such issues.
The textbook is intended for students studying in economics-oriented specialties, retraining management personnel, as well as specialists involved in solving problems in the economic and management fields of enterprises.